Canzona

Klávesové nástroje

Jaroslav Skalka vystoupí 14. března s Karlovarským symfonickým orchestrem

Do abonentní řady svých koncertů zařadil Karlovarský symfonický orchestr žáka ZUŠ Fryderyka Chopina, klavíristu Jaroslava Skalku. Je to ocenění za vynikající výsledkyJaroslav Skalka s a především za vítězství v mezinárodní soutěži Broumovská klávesa. Teprve třináctiletý Jaroslav Skalka zahraje 14. března od 19:30 hod. v Císařských lázních v Karlových Varech Mozartův klavírní koncert A dur, Karlovarský symfonický orchestr bude řídit dirigent Jan Talich.
foto Petr Skalka