tanečníci

Klávesové nástroje

Klavírní podvečer - třída Marie Skalkové

P101003922. ledna 2014 jsme úspěšně zakončili první pololetí tohoto roku koncertem naší klavírní třídy. Byla to chvíle velmi slavnostní a všem Vám za ni děkuji. Všichni mladí hudebníci, i ti, kteří vystupovali poprvé, a bylo jich tentokráte šest!, se připravili svědomitě a také svůj outfit zvolili velmi pečlivě, za což je moc chválím. Tréma byla místy veliká, ale poctivě jsme drželi palce, a tak vše nakonec dobře dopadlo. Posluchači si také vyslechli velmi pěkné výkony pokročilejších žáků, kteří se připravovali na školní kolo soutěže základních uměleckých škol, které proběhlo 28. ledna. Dnes už známe výsledky a všichni žáci z naší třídy se umístili na 1. místě. 20. února se "utkají" s ostatními klavíristy regionu v okresním kole, které proběhne ve Františkových Lázních. Přejme jim hodně štěstí, ať se jim krásně hraje a nám všem ostatním přeji mnoho krásných zážitků s dětmi u klavíru.  -fotogalerie- (foto M.Skalková)