Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

Dechy -kostel ang.

Jazzové kombo

Jazzový vánoční koncert 2021

V pátek 17. prosince v 18 hodin se v sále naší školy konal jazzový vánoční koncert. Vystoupili na něm žáci a především soubory ze třídy Tomáše IMG 0299s Sticha. Stejně jako v případě všech ostatních vystoupení ani v tomto případě nebyla příprava na koncert snadná. Často chybějící hráči, karantény, nemoci - to vše stále v cestě realizaci všech koncertů v poslední době. Proto nás těší, že koncert se nejen konal, ale podařilo se nám zajistit živý přenos koncertu na YouTube, především díky skvělé dlouhodobé spolupráci s panem Ing. Petrem Koubou, bývalým žákem naší školy. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z koncertu, na YouTube je také záznam.

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.