Divadlo

Jazzové kombo

Jazzový vánoční koncert 2021

V pátek 17. prosince v 18 hodin se v sále naší školy konal jazzový vánoční koncert. Vystoupili na něm žáci a především soubory ze třídy Tomáše IMG 0299s Sticha. Stejně jako v případě všech ostatních vystoupení ani v tomto případě nebyla příprava na koncert snadná. Často chybějící hráči, karantény, nemoci - to vše stále v cestě realizaci všech koncertů v poslední době. Proto nás těší, že koncert se nejen konal, ale podařilo se nám zajistit živý přenos koncertu na YouTube, především díky skvělé dlouhodobé spolupráci s panem Ing. Petrem Koubou, bývalým žákem naší školy. V naší fotogalerii si můžete prohlédnout fotky z koncertu, na YouTube je také záznam.