Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

pochod_v_parku

Logo EU

iZUŠ

houslový klíč

houslový klíč

 Vítejte na Základní umělecké škole Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních

Dechový orchestr mladých
Rozmarýnek - English -Deutsch 

--------

 Soutěže 2019
Informace pro rodiče 

Vážení rodiče, milí žáci, na základě nařízení vlády bude probíhat výuka od 4. ledna distančním způsobem. Tato situace nás netěší, nemůžeme ji změnit. Proto nezbývá než doufat, že se budeme moci brzy vrátit k prezenční výuce.

 

 

Okresní kolo soutěže smyčcových nástrojů ve Františkových Lázních

Jaroslav SkalkaV pátek 6. března se do Františkových Lázní sjeli účastníci okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na smyčcové nástroje. Na tuto soutěž vyslala ZUŠ F. Chopina pět svých zástupců. Obstáli výborně: Houslista Štěpán Koranda získal 3. cenu, houslistky Klára Štefanská, Mia Malůšková a Klaudie Skalková získaly ve svých kategoriích 1. ceny a postoupily do krajského kola soutěže. Největší úspěch si zaslouženě připsal violoncellista Jaroslav Skalka – nejenže získal 1. cenu a postup do kraje, ale maximálním bodovým ziskem 25 bodů od všech porotců se stal absolutním vítězem celé soutěže. Všem úspěšným soutěžícím i jejich učitelům gratulujeme !!!

ZUŠ Fryderyka Chopina má svá „želízka“ i v dalších soutěžích, které byly prozatím odloženy. Nezbývá než si přát šťastné vyřešení současné situace a návrat k normálnímu životu.