Dechy -kostel ang.

Roztančené divadlo 2024

Tanečníci uzavřeli školní rok 23/24 tanečním pořadem s názvem Roztančené divadlo 18. června 2024 v Městském divadle Mariánské Lázně. V pestrém tanečním programuherova soukupova se představili prakticky všichni žáci a žákyně tanečního oboru. Program připravily jejich vyučující Irena André a Karin Wintrová. Diváci mohli shlédnout choreografie inspirované folklórem, hravá vystoupení nejmenších dětí a také výrazový tanec v podání starších žákyň. Sólový výstup předvedla Andrea Čejková,
výrazným vystoupením v duu zaujaly Veronika Soukupová a Kateřina Herová. Součástí programu bylo také vystoupení postavené na spolupráci mezi hudebním a tanečním oborem, které vzniklo spoluprací učitelky hudebního oboru Sandry Biňovcové s učitelkou tanečního oboru Irenou André. Zhruba devadesátiminutový program celého vystoupení propojily průvodním slovem starší žákyně tanečního oboru. -fotogalerie- (foto. P.Čech) -videozáznam- (kamera a střih O. Cretan)