saxofony

Taneční vystoupení na hotelu Monty 18.2.2014

IMG 242018. 2. se v sálu hotelu Monty konalo vystoupení, během kterého se představilo téměř 60 žáků tanečního oddělení ve věku od 7 do 20 let. Divákům, jejichž počet naplnil kapacitu sálu hotelu Monty, žáci odprezentovali velmi pestrý program.Výstupy jednotlivých ročníků tanečního oddělení (tříd N. Výborné a B. Mikyskové) byly proloženy sólovými výstupy hudebníků (V. Pták, J. Bělohradský, M. Bělohradský, R. Hladík, A. Hurtová, A. Sismilichová). Předvedené choreografie zasahovaly do téměř všech tanečních technik a žánrů, které jsou na ZUŠ vyučovány: lidový tanec, kreativní rytmicko-pohybové skladby, klasický tanec (balet), moderní tanec a jazz dance. Jednalo se již o třetí vyloženě taneční vystoupení ZUŠ (předcházelo: Listopadové tančení 2011, Mezinárodní den tance 2013). Tato vystoupení otevírají prostor pro širokou škálu rozmanitých tanečních prezentací zejména mladších a středních ročníků a pro získávání cenných zkušeností vystupování před publikem. -fotogalerie- (foto B. Mikysková a N,.Výborná)