kytarový_soubor

Setkání tanečníků v Horním Slavkově

Ve čtvrtek 20. 2. 2014 se 50 žáků tanečního oddělení zúčastnilo Krajské přehlídky dětského scénického tance v Horním IMG 2439Slavkově.Tanečnice ve věku 7 až 15 let předvedly publiku choreografie, které měli diváci možnost vidět již v rámci Tanečního vystoupení 2014 v sále hotelu Monty v Mariánských Lázních. Jednalo se o choreografie „Zámecká“, „Mazurka“ a „Směry“ (žáků B. Mikyskové) a choreografie „Teď hraju já“ a „Labutě“ (žáků N. Výborné). Program přehlídky v Horním Slavkově tvořilo kromě pěti mariánskolázeňských choreografií ještě dalších 18 choreografií z karlovarských, sokolovské, loketské a hornoslavkovské ZUŠ. -fotogalerie- (foto N.Výborná)