DOM_a_mažoretky

Tanečníci v Karlových Varech

4. 4. 2013 se konalo Krajské kolo postupové přehlídky dětského scénického tance v hotelu Thermal v Karlových Varech.  Přehlídky se zúčastnily také 3rytmus v rukavu choreografie z Mariánských Lázní. Žáci 1. ročníku zatančili choreografii „Bublinky“ (B. Mikysková), skupina tvořená spojeným 3., 4. a 5. ročníkem prezentovala choreografii „Rytmus v rukávu“ (B. Mikysková) a nejstarší žáci z Mariánských Lázní (6. a 7. ročník) se účastnili přehlídky s choreografií „Pásmo“ (N. Výborná). Z celkových 24 choreografií z různých ZUŠ Karlovarského kraje, které se přehlídky účastnily, bylo 5 oceněno, mezi nimi 2 mariánskolázeňské. Choreografie „Pásmo“ získala ocenění za technickou připravenost a interpretaci. Choreografie „Rytmus v rukávu“ získala ocenění za práci s kostýmem a nápaditost.