Divadlo

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

PROHLÁŠENÍ O PŘÍSTUPNOSTI WEBOVÝCH STRÁNEK

Základní umělecká škola Fryderyka Chopina Mariánské Lázně, příspěvková organizace, Lužická 412, Mariánské Lázně 353 01 se zavazuje k zpřístupnění svých webových stránek www.zsmutenicka.cz v souladu s vnitrostátními právními předpisy, které provádějí směrnici Evropského parlamentu a Rady (EU)2016/2102 (1).

Toto prohlášení o přístupnosti se vztahuje na webové stránky www.zus-ml.cz.

Stav souladu

Webové stránky www.zus-ml.cz jsou plně v souladu se Zákonem č. 99/2019 Sb., o přístupnosti internetových stránek a mobilních aplikací a o změně zákona č. 365/2000 Sb., o informačních systémech veřejné správy a o změně některých dalších zákonů, ve znění pozdějších předpisů (zákon o přístupnosti).

Pro zobrazení dokumentů ve formátu PDF je nutné mít nainstalovaný prohlížeč, např. Adobe Reader, který je zdarma ke stažení na stránkách společnosti Adobe Systems, Inc.

Vypracování tohoto prohlášení o přístupnosti

Toto prohlášení bylo vypracováno dne 10.12.2020

Pro vypracování tohoto prohlášení bylo použito posouzení společností IT servis ML s.r.o.

Zpětná vazba a kontaktní údaje

Vaše náměty, postřehy či informace o problémech se zobrazováním těchto stránek prosím zasílejte správci webu na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Postupy pro prosazování práva

V případě neuspokojivé odpovědi na oznámení nebo žádost ohledně přístupnosti prosím kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.