Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

zobcové_flétny

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Soutěže

Soutěže 2024

 

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA PRO JAZZOVÉ SOUBORY,  TANEČNÍ A DECHOVÉ ORCHESTRY – CELOSTÁTNÍ KOLO 7 - 8. 6. 2024, Litvínov 
 
EJO-Elementární jazzový orchestr (tř. T. Sticha) – stříbrné pásmo
 
Mezinárodní interpretační soutěž dechových nástrojů Konzervatoř Brno 1. 6. 2024, Brno
 
Sebastian Cretan – hra na baryton (tř. S. Országha) – 1. místo + absolutní vítěz
Sebastian Cretan – hra na pozoun (tř. S. Országha) –  1. místo

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – CELOSTÁTNÍ KOLO

Hra na kytaru - 24. 5. 2024, Most

Kytarové kvarteto (tř. T. Honzírka) - 2. místo
Michal Strnad (tř. T. Honzírka) - 3. místo
Kytarové kvarteto (tř. A. Kotlara) – čestné uznání

 

Hra na klavír – 25. - 28. 4. 2024, Praha

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 2. místo
Adriana Müllerová (tř. M. Skalkové) – 3. místo

 

Hra na smyčcové nástroje – 16. - 19. 5. 2024, Liberec

Jaroslav Skalka – 1. místo + Zvláštní cena za mimořádný interpretační výkon

 

Mezinárodní on-line hudební soutěž „Opus“

Sebastian Cretan – hra na baryton (tř. S. Országha) – 1. místo
Sebastian Cretan – hra na pozoun (tř. S. Országha) – 3. místo

 

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA PRO JAZZOVÉ SOUBORY,  TANEČNÍ A DECHOVÉ ORCHESTRY – KRAJSKÉ KOLO
 
13. 4. 2024, Mar. Lázně
 
EJO-Elementární jazzový orchestr (tř. T. Sticha) –1. místo a  postup do celostátního kola
 
DOM  (tř. J. Koreise) – 1. místo + zvláštní ocenění poroty za interpretaci Sebastianu Cretanovi (pozoun) a Filipu Svobodovi (tuba)
 
PRO BOHEMIA - MEZINÁRODNÍ INTERPRETAČNÍ SOUTĚŽ KONZERVATOŘ OSTRAVA
 
4. - 7. 4. 2024, Ostrava
 
Sebastian Cretan – hra na baryton (tř. S. Országha) – 1. místo a titul laureáta
Sebastian Cretan – hra na pozoun (tř. S. Országha) – 3. místo
 
 
 
NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ V LITERÁRNĚ DRAMATICKÉM OBORU – KRAJSKÉ KOLO
 
4. - 5. 4. 2024, Ostrov nad Ohří
Přednes: Mercedes Luisa Kučerová, Amelie Bervidová, Aneta Strnadová (tř. A Hálové) - stříbrné pásmo
Dramatický výstup: Amelie Bervidová (tř. A Hálové)  - stříbrné pásmo
Literání tvorba: Amelie Bervidová (tř. A Hálové)  - bronzové pásmo
 
 
"DĚTSKÁ SCÉNA 2024"  (soutěž v recitaci jednotlivců) 

KRAJSKÉ KOLO

11. 4.2024, Aš

Charlotte Bervidová – postup do celostátního kola
Hynek Smrčka – zvláštní ocenění poroty

 
OKRESNÍ KOLO
 
11. 4.2024, Cheb
 
Hynek Smrčka, Charlotte Bervidová,  Mercedes Luisa Kučerová, Marie Baxová, Aneta Strnadová, Kateřina Osičková (tř. A Hálové) – postup do krajského kola
 
 
KYTAROVÉ PÓDIUM – KONZERVATOŘ TEPLICE
 
23. 3. 2024, Teplice
 
Michal Strnad (tř.. T. Honzírka) – 3. místo
 
NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO
 
Hra na kytaru - 4. 4. 2024, Kraslice 
 Michal Strnad (tř. T. Honzírka) - 1. místo s postupem
Kytarové kvarteto (tř. T. Honzírka) - 1. místo s postupem
Kytarové kvarteto (tř. A. Kotlara) - 1. místo 
Karel Koseček (tř. T. Honzírka) - 1. místo 
Michal Ledvina (tř. T. Honzírka) - 2. místo 
 
Hra na smyčcové nástroje - 22. 3. 2024, Chodov 
Jaroslav Skalka – 1. místo s postupem + absolutní vítěz
 
Hra na klavír – 15. 3. 2024, Sokolov
Adriana Müllerová (tř. M. Skalkové) - 1. místo  s postupem
Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. místo s postupem
Lada Prinzová  (tř. M. Skalkové) – 1. místo 
Kristýna Kozlerová (tř. M. Skalkové) – 2. místo
 

 NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO

Hra na klavír - 9. 2. 2024, Cheb

Kristýna Kozlerová (tř. M. Skalkové) – 1. místo s postupem
Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) – 1. místo s postupem
Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. místo s postupem
Adriana Müllerová (tř. M. Skalkové) - 1. místo s postupem

 

Hra na smyčcové nástroje - 1. 3. 2024, Františkovy Lázně

Jaroslav Skalka – 1. místo s postupem + absolutní vítěz

 

Hra na kytaru - 6. 3. 2024, Cheb

Karel Koseček (tř. T. Honzírka) - 1. místo s postupem
Michal Ledvina (tř. T. Honzírka) - 1. místo s postupem
Michal Strnad (tř. T. Honzírka) - 1. místo s postupem
Kytarové kvarteto (tř. T. Honzírka) - 1. místo s postupem
Kytarové kvarteto (tř. A. Kotlara) - 1. místo s postupem

 

Soutěže 2023

MEZINÁRODNÍ SOUTĚŽ VIRTUOSI PER MUSICA DI PIANOFORTE

22. 24.listopadu 202,3, Ústí nad Labem

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena,

zvláštní cena poroty za interpretaci hudby J.S. Bacha

 

MEZINÁRODNÍ KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ BROUMOVSKÁ KLÁVESA

5. -7. 5. 2023, Broumov

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – CELOSTÁTNÍ KOLO

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - dřevěné nástroje
- 21. 4. 2023, Liberec

Saxofonový kvartet Easy Going (tř. T. Sticha) – 2. místo

 

KRAJSKÉ KOLO PŘEHLÍDKY RECITÁTORŮ DĚTSKÁ SCÉNA

20. 4. 2023, Aš

Jakub Šrůt (tř. A. Hálové) – hlavní cena
Mercedes Luisa Kučerová – další ocenění
Aneta Strnadová – další ocenění

MLADÉ PÓDIUM 2023 – celostátní soutěžní přehlídka ve hře na kytaru

1. 4., Teplice

Michal Strnad (tř. T. Honzírka) – zlaté pásmo + cena za kultivovaný projev

 

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK – CELOSTÁTNÍ KOLO

20. 3. 2023, Karlovy Vary

Anna Vlčková (tř. D. Hladíkové) - čestné uznání

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

Hra na akordeon - 30. 3. 2023, Kraslice

Akordeonový soubor Accord (tř. P. Čecha) – 2. místo
Akordeonové duo (tř. P. Čecha) – 2. místo

 
Komorní hra s převahou dechových nástrojů  - dřevěné nástroje
- 15. 3. 2023,  Cheb 
Saxofonový kvartet Easy Going (tř. T. Sticha) – 1. místo s postupem + absolutní vítěz
Malý klarinetový soubor (tř. P. Čecha) – 1. místo 
Klarinetové trio (tř. P. Čecha) – 1. místo 
Flétnový soubor ML (tř. K. Hovorky) – 2. místo
 
Komorní hra s převahou dechových nástrojů  - žesťové nástroje
- 9. 3. 2023,  Sokolov 
 Žesťové kvinteto (tř. J. Koreise) - 1. místo 
 Soubor lesních rohů (tř. K. Hovorky) – 2. místo 
 
NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO
 
Hra na akordeon -  7. 3. 2023, Knšperk nad Ohří 
Akordeonový soubor Accord (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem 
Akordeonové duo (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - dřevěné nástroje
- 24. 2. 2023, Františkovy Lázně

Malý klarinetový soubor (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem
Saxofonový kvartet Easy Going (tř. T. Sticha) – 1. místo s postupem
Flétnový soubor ML (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Klarinetové trio (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem

Komorní hra s převahou dechových nástrojů - žesťové nástroje
- 22. 2. 2023, Mariánské Lázně

Soubor lesních rohů (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Žesťové kvinteto (tř. J. Koreise) - 1. místo s postupem

 

KARLOVARSKÝ SKŘIVÁNEK – KRAJSKÉ KOLO

21. 2. 2023,Karlovy Vary

Anna Vlčková (tř. D. Hladíkové) - 2. místo s postupem
Eliška Vlčková (tř. D. Hladíkové) - 3. místo s postupem
Anna Ropai (tř. I. Tomiové) - čestné uznání

Celostátní televizní soutěž
„Zlatý oříšek“

1. 1. 2023, Praha

Sebastian Cretan (tř. S. Országha) – finalista a držitel ceny

 

 

Všem soutěžícím a jejich učitelům gratulujeme!

 

Soutěže 2022

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – ÚSTŘEDNÍ KOLO

Hra na lidové nástroje – 26. - 27. 5. 2022, Mikulov

Jan Brož (tř. S. Országha) - 2. místo

Hra na žesťové dechové nástroje – 20. - 21. 5. 2022, Praha

Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra na baryton) -1. místo
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) -2. místo

CELOSTÁTNÍ SOUTEŽ PRAGUE JUNIOR NOTE

10. - 12. 5. 2022, Praha

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – čestné uznání

CELOSTÁTNÍ SOUTĚŽ
MLADÍ PIANISTÉ HRAJÍ NA KLAVÍR STEINWAY

14. 5. 2022, Praha

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena + speciální cena za provedení skladby S. Prokofjeva
Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) - 4. cena

 

Celostátní soutěž Karlovarská růžička

9. dubna 2022, Karlovy vary

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena
Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) - 2. cena

Mezinárodní hudební soutěž PRO BOHEMIA

7.- 10.4. 2022, Ostrava

Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) - 1. místo + titul laureáta
(+ hra na klavír - 1. místo, sólový zpěv – 2. místo)

 

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU * KRAJSKÉ KOLO
 
21. 4. 2022, Mariánské Lázně 
 
STŘÍBRNÉ PÁSMO:
4. ročník – tř. K. Wintrové (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková,    Cooper, Hlavničková, Splitková, Špačková) 
 
BRONZOVÉ PÁSMO:
4. ročník – tř. I. André (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková)
6. ročník - tř. K. Wintrové (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)
6. ročník - tř. I. André (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)
 

Hra na lidové nástroje – 5. 4. 2022, Mariánské Lázně

Jan Brož (tř. S. Országha) - 1. místo s postupem

Hra na bicí nástroje – 8. 4. 2022, Sokolov

Skočík Jan (tř. J. Černého) – 1. místo
Adam Radim (tř. J. Černého) – 2. místo
Petruš Ondřej (tř. J. Černého) – 3. místo

Hra na dřevěné dechové nástroje – 30. 3. 2022, Cheb

Barbora Tintěrová (tř. L. Čechové) – 1. místo
Štěpánka Mannová (tř. P. Čecha) – 1. místo
Tomáš Pospíšil (tř. P. Čecha – hra na klarinet) – 1. místo
Willnerová Rozálie (tř. T. Sticha) – 1. místo
Tomáš Pospíšil (tř. T. Sticha – hra na saxofon) – 1. místo

Aneta Povišerová (tř. L. Čechové) – 2. místo
Jan Bartoš (tř. P. Čecha) – 2. místo
Barbora Žižková (tř. L. Čechové) – 3. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 25. 3. 2022, Sokolov
 
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra na baryton) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Svoboda Filip  (tř. K. Hovorky) – 1. místo 
 
Evarist Tintěra (tř. J. Koreise) – 2. místo 
Jan Račák (tř. K. Hovorky) – 2. místo
Viktor Brabec  (tř. K. Hovorky) – 2. místo 
Koreis Josef (tř. J. Koreise) – 3. místo 

 

 

Sólový a komorní zpěv – 11. 3. 2022, Karlovy Vary

Vlčková Anna (tř. D. Hladíkové) – 1. místo
Sýs Erik (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo
Šulc Roman (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo

Anna Marie Nečasová (tř. E. Pankowské) – 2. místo

 

Celostátní klavírní soutěž Beethovenovy Teplice

20. - 21. 3. 2022, Teplice

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) – 1. cena

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLA

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA TANEČNÍHO OBORU - OKRESNÍ KOLO - 7. 4. 2022, Chodov
 
Postup do krajského kola:
4. ročník – tř. I. André (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková)
4. ročník – tř. K. Wintrové (Vítová, Cimická, Riessová, Ellis, Krýslová, Lišková,    Cooper, Hlavničková, Splitková, Špačková) 
6. ročník - tř. K. Wintrové (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)
6. ročník - tř. I. André (Cimická, Soukupová, Hurtová, Ellis, Malúšková, Herová)

Hra na bicí nástroje – 25. 2. 2022, Ostrov

Adam Radim (tř. J. Černého) – 1. místo s postupem
Skočík Jan (tř. J. Černého) – 1. místo s postupem
Petruš Ondřej (tř. J. Černého) – 1. místo s postupem

Hra na dřevěné dechové nástroje – 9. 3. 2022, Mariánské Lázně

Aneta Povišerová (tř. L. Čechové) – 1. místo s postupem
Barbora Tintěrová (tř. L. Čechové) – 1. místo s postupem
Barbora Žižková (tř. L. Čechové) – 1. místo s postupem
Štěpánka Mannová (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem
Jan Bartoš (tř. P. Čecha) – 1. místo s postupem
Tomáš Pospíšil (tř. P. Čecha – hra na klarinet) – 1. místo s postupem
Willnerová Rozálie (tř. T. Sticha) – 1. místo s postupem
Tomáš Pospíšil (tř. T. Sticha – hra na saxofon) – 1. místo s postupem

Patrik Pilmajer (tř. T. Sticha) – 2. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 4. 3. 2022, Františkovy  Lázně
 
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra pozoun) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Sebastian Cretan (tř. S. Országha – hra na baryton) -1. místo s postupem
    + absolutní vítěz
Jan Račák (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Viktor Brabec  (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Svoboda Filip  (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem
Koreis Josef (tř. J. Koreise) –1. místo s postupem
Evarist Tintěra (tř. J. Koreise) –1. místo s postupem
 
Martin Kváč (tř. J. Koreise) – 2. místo
Janoch Josef (tř. J. Koreise) – 2. místo

Sólový a komorní zpěv – 27. 1. 2022, Aš

Vlčková Anna (tř. D. Hladíkové) – 1. místo s postupem
Vlčková Eliška (tř. D. Hladíkové) – 1. místo s postupem
Sýs Erik (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo s postupem
Šulc Roman (tř. S. Krejčiříka) – 1. místo s postupem
Anna Marie Nečasová (tř. E. Pankowské) – 1. místo s postupem

Malinovská Eliška (tř. D. Hladíkové) - 2. místo
Katinová Anežka (tř. E. Pankowské) – 2. místo

 

 

 

Soutěže 2021

 

PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 8. - 9. 5. 2021

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 1.místo

 

MEZINÁRODNÍ KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ BROUMOVSKÁ KLÁVESA
Broumov, 14. - 16. 5. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE PRO SMYČCOVÉ NÁSTROJE AKORDKVINT
Bečov nad. Teplou, 31. 5. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 1. místo s postupem do celostátního kola

 

"MLADÍ PIANISTÉ HRAJÍ NA KLAVÍR STEINWAY"
Praha, 5. 6. 2021

 

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha, 12. 6. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 2. místo

 

GUSTAV MAHLER PIANO PRIZE COMPETITION
Jihlava, 30. června 2021

 

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

 

Soutěže 2020

 

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VE HŘE NA KYTARU
- 29.2. 2020, konzervatoř Teplice

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - ocenění za mimořádný výkon

Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) - ocenění za mimořádný výkon

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO
Hra na smyčcové nástroje – 6. 3. 2020, Františkovy Lázně

Štefanská Klára (tř. S. Biňovcové) - 1. místo s postupem

Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo s postupem

Skalková Klaudie (tř. E. Smrčkové) - 1. místo s postupem

Jaroslav Skalka - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Koranda Štěpán (tř. E. Smrčkové) - 3. místo

 

KYTAROVÁ SOUTĚŽ
PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 5. - 7. 3. 2020

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 1.místo + cena publika

.Michal Strnad (tř. T. Honzírka) – 2.místo

Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) – čestné uznání

 

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha, 14. 6. 2020

 Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 2. místo

 

 

SOUTĚŽE 2019

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – NÁRODNÍ KOLO

Hra na dřevěné dechové nástroje – Liberec, 25. - 28. 5. 2019

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 3. místo

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha 14. – 16. 6. 2019

Jaroslav Skalka (třída Marie Skalkové) – 2. místo
Klára Skalková (třída Marie Skalkové) – 3. místo

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA
Karlovy Vary, 12. - 13. 4 2019

Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) -1. místo
Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) -2. místo
Sebastian Cretan (tř. M. Skalkové) - 3. místo
Denisa Pěnkavová (tř. M. Skalkové) - 3. místo

KYTAROVÁ SOUTĚŽ
PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 4.-6. dubna 2019

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 2.místo a ocenění za nejlepší provedení skladby
Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) - 2.místo

KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE Horní Slavkov, 28. 3. 2019

Choreografie Hospital (tř. J. Kaleji) – ocenění za „otevření tématu, které poukazuje na temnou realitu“

Choreografie 100 reasons (tř. J. Kaleji) - ocenění za „vzájemné vnímání skupiny“

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

Hra na dřevěné dechové nástroje – 12. 3. 2019, Kraslice

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Kvarteto zobcových fléten (tř. K. Hovorky) – 1. místo

Hra na žesťové dechové nástroje – 14. 3. 2019, Sokolov

Žesťový soubor (tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Kvinteto lesních rohů s tubou F (tř. K. Hovorky) – 2. místo

Barytonové trio (tř. tř. J. Koreise) – 3. místo

Hra na akoredeon – 21. 3. 2019, Kraslice

Vopavová Nicol (tř. J. Jílka) - 1. místo

Accord (tř. J. Jílka) - 1. místo

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO

Hra na akordeon – 8. 2. 2019, Františkovy Lázně

Vopavová Nicol (tř. J. Jílka) - 1. místo s postupem

Accord (tř. J. Jílka) - 1. místo s postupem

Nekovář Vojtěch (tř. L. Marka) - 2. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 13. 2. 2019, Mariánské Lázně

Barytonové trio (tř. tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Kvinteto lesních rohů s tubou F (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem

Žesťový soubor (tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Trumpetové trio mladší (tř. J. Koreise) – 2. místo

Trumpetové trio starší (tř. J. Koreise) – 2. místo

Hra na dřevěné dechové nástroje – 15. 2. 2019, Cheb

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Kvarteto zobcových fléten (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem

Soutěže 2019

MEZINÁRODNÍ VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ
J. VYCHYTILA - 17.1. - 20.1. 2019, Praha

Jaroslav Skalka (tř. P. Šustka) - 1. místo

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.