Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

Kytary

Logo EU

iZUŠ

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Soutěže

Soutěže 2021

 

PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 8. - 9. 5. 2021

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 1.místo

 

MEZINÁRODNÍ KLAVÍRNÍ SOUTĚŽ BROUMOVSKÁ KLÁVESA
Broumov, 14. - 16. 5. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

KRAJSKÉ KOLO SOUTĚŽE PRO SMYČCOVÉ NÁSTROJE AKORDKVINT
Bečov nad. Teplou, 31. 5. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 1. místo s postupem do celostátního kola

 

"MLADÍ PIANISTÉ HRAJÍ NA KLAVÍR STEINWAY"
Praha, 5. 6. 2021

 

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha, 12. 6. 2021

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 2. místo

 

GUSTAV MAHLER PIANO PRIZE COMPETITION
Jihlava, 30. června 2021

 

Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 3. místo

 

 

Soutěže 2020

 

SOUTĚŽNÍ PŘEHLÍDKA VE HŘE NA KYTARU
- 29.2. 2020, konzervatoř Teplice

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - ocenění za mimořádný výkon

Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) - ocenění za mimořádný výkon

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO
Hra na smyčcové nástroje – 6. 3. 2020, Františkovy Lázně

Štefanská Klára (tř. S. Biňovcové) - 1. místo s postupem

Malúšková Mia (tř. Z. Pešky) - 1. místo s postupem

Skalková Klaudie (tř. E. Smrčkové) - 1. místo s postupem

Jaroslav Skalka - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Koranda Štěpán (tř. E. Smrčkové) - 3. místo

 

KYTAROVÁ SOUTĚŽ
PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 5. - 7. 3. 2020

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 1.místo + cena publika

.Michal Strnad (tř. T. Honzírka) – 2.místo

Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) – čestné uznání

 

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha, 14. 6. 2020

 Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) - 2. místo

 

 

SOUTĚŽE 2019

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – NÁRODNÍ KOLO

Hra na dřevěné dechové nástroje – Liberec, 25. - 28. 5. 2019

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 3. místo

PRAGUE JUNIOR NOTE
Praha 14. – 16. 6. 2019

Jaroslav Skalka (třída Marie Skalkové) – 2. místo
Klára Skalková (třída Marie Skalkové) – 3. místo

KARLOVARSKÁ RŮŽIČKA
Karlovy Vary, 12. - 13. 4 2019

Lada Prinzová (tř. M. Skalkové) -1. místo
Jaroslav Skalka (tř. M. Skalkové) -2. místo
Sebastian Cretan (tř. M. Skalkové) - 3. místo
Denisa Pěnkavová (tř. M. Skalkové) - 3. místo

KYTAROVÁ SOUTĚŽ
PRAGUITARRA CLÁSICA
Praha, 4.-6. dubna 2019

Mael Mikyska (tř. T. Honzírka) - 2.místo a ocenění za nejlepší provedení skladby
Marek Brštiak (tř. T. Honzírka) - 2.místo

KRAJSKÁ POSTUPOVÁ PŘEHLÍDKA DĚTSKÝCH SKUPIN SCÉNICKÉHO TANCE Horní Slavkov, 28. 3. 2019

Choreografie Hospital (tř. J. Kaleji) – ocenění za „otevření tématu, které poukazuje na temnou realitu“

Choreografie 100 reasons (tř. J. Kaleji) - ocenění za „vzájemné vnímání skupiny“

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – KRAJSKÉ KOLO

Hra na dřevěné dechové nástroje – 12. 3. 2019, Kraslice

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Kvarteto zobcových fléten (tř. K. Hovorky) – 1. místo

Hra na žesťové dechové nástroje – 14. 3. 2019, Sokolov

Žesťový soubor (tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Kvinteto lesních rohů s tubou F (tř. K. Hovorky) – 2. místo

Barytonové trio (tř. tř. J. Koreise) – 3. místo

Hra na akoredeon – 21. 3. 2019, Kraslice

Vopavová Nicol (tř. J. Jílka) - 1. místo

Accord (tř. J. Jílka) - 1. místo

NÁRODNÍ SOUTĚŽ ZUŠ – OKRESNÍ KOLO

Hra na akordeon – 8. 2. 2019, Františkovy Lázně

Vopavová Nicol (tř. J. Jílka) - 1. místo s postupem

Accord (tř. J. Jílka) - 1. místo s postupem

Nekovář Vojtěch (tř. L. Marka) - 2. místo

 

Hra na žesťové dechové nástroje – 13. 2. 2019, Mariánské Lázně

Barytonové trio (tř. tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Kvinteto lesních rohů s tubou F (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem

Žesťový soubor (tř. J. Koreise) – 1. místo s postupem

Trumpetové trio mladší (tř. J. Koreise) – 2. místo

Trumpetové trio starší (tř. J. Koreise) – 2. místo

Hra na dřevěné dechové nástroje – 15. 2. 2019, Cheb

Klarinetové trio (tř. P. Čecha) - 1. místo s postupem + absolutní vítěz

Kvarteto zobcových fléten (tř. K. Hovorky) – 1. místo s postupem

Soutěže 2019

MEZINÁRODNÍ VIOLONCELLOVÁ SOUTĚŽ
J. VYCHYTILA - 17.1. - 20.1. 2019, Praha

Jaroslav Skalka (tř. P. Šustka) - 1. místo