pochod_v_parku

Okresní kolo soutěže v komorní hře žesťových nástrojů v Mariánských Lázních

soutez zeste23Ve středu 22. února pořádala ZUŠ Fryderyka Chopina okresní kolo soutěže v komorní hře žesťových dechových nástrojů. Zúčatnily se jí různé žesťové soubory od dvou do pěti hráčů. Naše škola byla zastoupena žesťovým kvintetem ze třídy Josefa Koreise a souborem složeným z lesních rohů a tuby ze třídy Karla Hovorky. Oba naše soubory získaly 1. cenu a postup do krajského kola, které se koná v březnu v Sokolově. Soutěžícím i jejich učitelům gratulujeme a přejeme hodně úspěchů v krajském kole! Na snímku jsou účastníci soutěže se členy poroty.