Korejs - průvod

Podzimní hudební podvečer

27. listopadu se u příležitosti dalšího hudebního podvečera sál školy opět rozezněl tóny našich žáků. Tak jak již bylo posledně předesláno, mírnou převahu tentokráte měly dechové nástroje v čele s basklarinetem, který zazněl hned v úvodu večera ve Dvořákově Rondu g-moll (v originálním znění věnované violoncellu). Flétnové a klarinetové koncerty Vivaldiho, Rösslera, či Kramáře se střídaly s klavírními čísly žáků prvního i druhého cyklu. Zjemnění programu pak skvěle obstarala kytara, zobcová flétna a zpěv.

Věříme, že hudba tohoto večera Vám přinesla radost a potěšení a těšíme se opět za měsíc - se zcela vánočním programem!

- fotogalerie -