Rozmarýnek

První adventní koncert 08 ve Velké Hleďsebi

Adventní koncerty se staly hezkou novou tradicí po roce 1989. Zatímco obchodníci a  obchodní řetězce se nám již od začátku listopadu snaží vnutit myšlenku, že Vánoce už jsou téměř v plném proudu, právě adventní koncerty jsou důkazem, že na Vánoce je ještě čas, že se na ně máme teprve těšit. Ve Velké Hleďsebi mají adventní koncerty v novodobé historii již devítiletou tradici. Tradicí se také stalo vystupování žáků ZUŠ F.Chopina na těchto koncertech. Letošní adventní koncerty zahájili smyčcový komorní soubor Mgr. Evy Smrčkové, žáci ze třídy Hany Strejčkové, žáci pěveckého oddělení  a řízení společných skladeb se pohotově ujal mariánskolázeňský sbormistr a v současnosti také zastupující učitel v ZUŠ , pan Pavel Urban.

- fotogalerie -