Rozmarýnek - prezence

Klávesové nástroje

Přehrávka klavírní třídy Marie Skalkové

jos_prehravka.jpgVe čtvrtek 24. ledna 2008 se v sále základní umělecké školy sešli všichni ti, kteří se rozhodli přijít držet palce všem začínajícím i pokročilejším žákům v mé třídě a poslechnout si něco z toho, co se v tomto pololetí na hodinách klavíru naučili. Že toho není zrovna málo - o tom svědčila i délka koncertu. Na pódium vystoupili všichni žáci - včetně těch úplně nejmenších, kteří se s klávesami začali seznamovat v záři 2007. Výkony nováčků - i když se jednalo jen o jednoduché písničky, se obecenstvu líbily stejně, jako výkony jejich zkušenějších souputníků. Děti přišla podpořit i jejich bývalá paní učitelka - Marie Hurtíková, z čehož jsme měli všichni radost! Poslání tohoto malého koncertu se zcela jistě podařilo naplnit: Děti získaly další zkušenost s veřejným vystupováním, vzájemně si poslechly a zhodnotily svoje výkony a povětšinou poznaly i radost ze hry na klavír před publikem. Chtěla bych tak poděkovat, dětem i rodičům, za účast a doufám, že se tyto třídní přehrávky stanou milou součástí studia hudby na naší škole.Přeji všem mnoho radosti ze hry na klavír a těším se v dalším pololetí na shledanou.

- fotogalerie -