Základní umělecká škola

Fryderyka Chopina Mariánské Lázně

Dixieland

Logo EU

iZUŠ

Kraj dokořán s účastí DOM a mažoretek

dom k2V areálu krajských institucí KV kraje uspořádal krajský úřad akci s názvem Kraj dokořán. Akce se konala už v pátek 3. září a měla pestrý program jak pro děti, tak pro dospělé. K vystoupení na této akci byl pozván také Dechový orchestr mladých s mažoretkami z naší školy. Vzhledem k termínu akce se všichni účinkující na zkoušky scházeli již o prázdninách. Díky tomu skvěle reprezentovali naší školu i město Mariánské Lázně na krajské úrovni. Poděkování patří jak členům orchestru, tak zejména vedoucím souboru Josefovi a Petře Koreisovým.dom k1

Na naší webové stránce používáme cookies. Některé z nich jsou nutné pro běh stránky, zatímco jiné nám pomáhají vylepšit vlastnosti stránky na základě uživatelských zkušeností (tracking cookies). Sami můžete rozhodnout, zda cookies povolíte. Mějte prosím na paměti, že při odmítnutí, nemusí být stránka zcela funkční.