Rozmarýnek

Nejnovější články na ZUŠ Mariánské Lázně

Naše zpěvačky na Karlovarském skřivánku

skrivanek 23Po úspěšném postupu z krajského kola soutěže Karlovarský skřivánek se žákyně pěveckého oddělení Eliška Vlčková a Anna Vlčková ze třídy Dagmar Hladíkové zúčastnily dne 20. 3. 2023 celostátního kola, které se konalo opět v Karlových Varech.
Včetně našich žákyň předvedlo své hlásky v kategorii A2 celkem 47 soutěžících narozených po 31. 8. 2011, kteří se věnují studiu sólového zpěvu či hlasové výchově. Vysokou pěveckou úroveň a výkony celé kategorie ohodnotila porota celkem třiceti cenami, mezi kterými se našly dvě i pro mladé zpěvačky ze ZUŠ F. Chopina. Anna Vlčková obsadila krásné třetí místo a Eliška Vlčková si v Karlových Varech vyzpívala čestné uznání. Moc gratulujeme.